Hakkımızda
  1. Black Stone Türkiye
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Blackstone Türkiye yılların vermiş olduğu tecrübeden destek alarak sektördeki benzerlerinden kalite ve uzun ömürlülük ile farklı bir yerde konumlanmaktadır. Uzun süren AR-GE çalışmaları sonunda piyasaya sürdükleri inovatif ürünler her alanda pratik çözümler sunup  müşterilerinin kaliteyi yakalarken sağlıklarını korumalarına katkıda bulunmaktadır.
 
Geniş ürün yelpazesi, niteliği ve estetiği bir arada taşıyan ürünleri ve yeni iletişim teknolojilerini ustaca kullanma kabiliyetleri ile müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır.
Türkiye pazarına yeni giriş yapan Blackstone pazar payından hak ettiği değeri almak için hızlı tempolu bir iletişim çalışması yürütmektedir. Blackstone,Almanya'nın tasarım harikası bıçakları Giesser Messer ve en inovatif ve patentli ürünlerinden biri olan LotusGrill ve AquaBlade markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir.


Mutfak gereçlerinden temizlik araçlarına ve hatta dumansız mangalına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markanın ayrıca LotusGrill markasına özel kayın ağacı kömürü, ateşleme plakası, tutuşturucu jeli gibi ek ürünleri bulunmaktadır. Hem dumansız mangal yapmanın tadına varmak isteyen hem de sağlıklı yaşam sürmek isteyenlerin tercihi Blackstone olmaktadır.
Balkonda, yatta, katta ve hatta kapalı alanlarda dahi bile gönül rahatlığıyla mangal yapma fırsatı sunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ
Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen E – Ticaret’in, hem Avrupa Hem Türkiye öncülerinden biri olmak.
 
MİSYONUMUZ
Yenilikçi,kaliteli ve günlük yaşamı kolaylaştıran ürünleri
Türkiye başta olmak üzere tüm Avrupa’da ki tüketiciyle buluşturarak, tüketicinin E – Ticaret’te gönül rahatlığıyla tercih ettiği marka olabilmek.
 

E-Bülten listemize üye olarak kampanya ve indirimlerden haber alın. Size özel fırsatları kaçırmayın...
×